25.05.2009 21:16

The Resolution

Thriller / Psychologický 
Česko / USA, 2008, 81 min


Režie: Petr Smělík, Petr Hastík
Hrají: Svatopluk Hastík, Martin Sentl, Dušan Trávníček, Karolina Gruszka

Obsah :

Představme si svět, ve kterém existují společnosti, jež mají na starost bezpečnost lidí - jejich ochranu. Jedná se o tajné organizace, jejichž agenti jsou lidé beroucí na sebe zodpovědnost za životy druhých. Avšak v průběhu let se stav těchto společností změnil a dnes již ne každá z nich je tak přísným strážcem spravedlnosti jako kdysi.
Resolution Company jako jedna z velmi ambiciózních společností pomalu získává moc nad ostatními
bezpečnostními složkami. Muž v jejím čele, Edward Harrows, nezná slitování a není překážek, které by se
bál překonat při cestě ke svému cíli – absolutní kontrole. Svět, ve kterém se film odehrává, je stále více závislý na jeho moci. Ta se neustále rozrůstá, především zákeřným zneužíváním jeho bývalého nejlepšího agenta, který se nyní nachází na pomezí volby mezi společnostmi, a dost možná i na okraji propadliště vlastního života.
Mezi vysoce postavenými společnostmi však nyní stojí také Royal Corporation, která oproti Resolution Company stále ctí zásady opravdového smyslu bezpečnostní organizace. Její vůdce, James Blanc, se snaží s pomocí svých lidí zastavit vzestup Edwarda Harrowse. Resolution Company však vloží pro upevnění své vůdčí pozice do střetu dvou gigantů vše – přátelství, zradu, smrt. A to se další neočekávané praktiky
Resolution Company ještě nezjistily…

 

—————

Zpět


Sosak.cz zajímavosti ze světa

 

Zajímavé odkazy: Filmy na internetu |

Sosak.cz

| ČSFD.cz |